Aktuální výsledky mistrovských utkání v kopané.

Přinášíme Vám výsledky z dnešních mistrovských utkání v kopané.

Naši dorostenci nastoupili od 11:00 k utkání na hřišti Řetové, proti favoritovi utkání se ujali vedení brankou Michala Kudyna. Soupeř však ještě do poločasu utkání otočil ve svůj prospěch a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí. Ve druhé půli se svěřenci Jana Šejnohy snažili o vyrovnávací branku, bohužel se to nepodařilo a inkasovali ještě dvě branky. Konečný výsledek: 4:1

Muže dnes od 15:00 hodin čekalo velmi důležité měření sil se sousedem v tabulce, týmem Pomezí. Začátek našim hráčům vyšel skvěle a po brankách Tomáše Brychty a Jana Spálenského vedli brzy 2:0. Třetí branku do poločasu přidal Tomáš Brychta a do kabin se šlo za stavu 3:0 pro hosty z Kunčiny. Krátce po zahájení druhé půle poslední branku utkání přidal Leoš Kaláb. Poprvé v sezóně se nám podařilo bodovat na hřišti soupeře. Velmi dobrý výkon a výsledek 4:0 je tou nejlepší pozvánkou na domácí zápas se Semanínem, se kterým se utkáme v sobotu 1.4. od 16:00. Předzápas našich dorostenců začíná od 13:00.

Sportovní akce Platí pro: Celou obec

Vytvořil: Obec Kunčina 26. 3. 2023 18:09